İşletmemize ait markaları satışa çıkarma hususunda karar aldığımızda, bu işlemleri nerede ve nasıl en önemlisi hangi güvenilir bir firma aracılığı yapacağımızı ciddi bir biçimde araştırmamız gerekliydi. Sınai Mülkiyet Hakları konusunda danışmanlığımızı yapan Marpataş’ın garantörlüğünde faliyetlerine başlayan markanibul.com sitesini gördüğümüzde hiç tereddüt bile etmeden aradığımız platformu bulduğumuzu anladık ve hızlıca görüşmelerimizi sağlayıp, markalarımızı markanibul.com aracılığı ile ilanlara koyarak satışa çıkardık. İşi sektörün profesyonellerine bıraktığımız için, tüm işlemlerin sorunsuz ve güvenilir bir şekilde yapılacağından eminiz.

Kadir Kaya

Grup şirketlerimize ait, NAMASTE ve PİNTİ markalarımızın satın alınımını markanibul.com aracılığı ile sağladık. Sektördeki öncülüğüne ve tecrübesine güvendiğimiz, kuruluşumuzdan bugüne kadar birlikte çalıştığımız partner firmamız Marpataş ’ın garantörlüğünde faaliyet gösteren markanibul.com bizim için yatırımlarımızdan öncelikli olarak tercih edeceğimiz bir platform olmuştur.

Hüseyin Ateş

Tüm yatırım düşüncelerimize yıllardır danışmanlık sağlayan Marpataş’ın yeni oluşumu olan; markanibul.com açıkcası bizleri de çok heyecanlandırdı. Ülkemizde ciddi anlamda ele alınmayan, satılık markalar ve marka satışı alanlarında güçlü bir şekilde giriş yapan ve faaliyetlerine başlayan markanibul.com ‘a başarılar dileriz. Yıllardır emek ve yatırım sağlayarak belli bir seviyeye getirdiğimiz, Grup şirketlerimizin bünyesinde bulunan ve satışını gerçekleştirmek istediğimiz markalarımızı markanibul.com vesilesi ile güvenilir şekilde alıcısına ulaştırılacağına eminiz.

Yusuf Soyalan

Yatırım amaçlı tescilini aldığımız markaların hızlı bir şekilde satışının yapılması amacıyla araştırma işlemlerine başladığımızda markanibul.com ile karşılaştık, bulduğumuz işletmeler ve satılık markalar için hali hazırda mevcut olan web siteleri içerisinde en yeni içeriğe sahip ve kurumsal olan platformun markanibul.com olduğunu düşündük ve iletişime geçtik. İletişime geçtiğimizde sağlanan hizmetin profesyonel olduğu; tüm sistemin arkasında duran ve tüm alt yapısını oluşturan firmanın, sektörün hemen hemen en güvenilir firması olan Marpataş olduğunu gördük. İşi ehline vermenin huzurunu hissediyoruz.

Ahmet Özyaşar

Markanıbul hakkında ne dediler?

Bir adım önce başlamak için Markanıbul‘u tercih eden müşterilerimiz, kullanıcı deneyimlerini bizlerle paylaştılar. Sizde görüşlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.