MARPATAŞ Güvencesiyle...

Marka oluşturmanın en önemli basamağı olan marka bulma konusunda oldukça zaman kayıpları yaşanmaktadır. Bu kayıpların önüne geçmek sorunsuz ve hızlı bir şekilde marka sahibi olmanın en kolay yolu tescilli markayı devralmaktır.

Türkiye’de oldukça fazla kullanılmayan markalar bulunmaktadır.

Markanıbul, kullanılmayan  bu markaların yeni sahiplerini bulması ve marka arayışında olanların sorun yaşamadan markalarına sahip olabilecekleri  bir platformda bir araya gelmelerini sağlamak amacı ile kurulmuştur.

Sorun yaşamadan güvenilir hızlı hizmet almak için bize ulaşmanız yeterli olacaktır.

Markanıbul.com, Marpataş Patent Ofisi güvencesi ile hizmet sunmaktadır.

Kurum İlkelerimiz

Gizlilik

Markanıbul.com, kurum bünyesinde birinci derece öneme haiz olan gizlilik ilkesi ile müvekkillerinin paylaştığı fikirleri hiçbir zaman karlılığı düşünmeden korumaktadır.

Güven

Markanıbul.com, müvekkilleri ile karşılıklı güven ilkesini benimsemiş ve bu sayede uzun süreli ilişkiler kurmaktadır.

Dürüstlük

Markanıbul.com, benimsediği dürüstlük ilkesi ile hizmet verdiği ve hizmet aldığı kuruluşlarla daima tutarlı bir işbirliği yapmaktadır.

Samimiyet ve Şeffaflık

Markanıbul.com, verimliliği, etkinliği, samimiyeti ve şeffaflığı ön planda tutarak sunduğu hizmetlerle müvekkil memnuniyetini her zaman sağlamıştır.

Kaliteli Hizmet Anlayışı

Markanıbul.com, en önemli öz varlığı olan müvekkillerine, kaliteli hizmet anlayışından hiçbir zaman ödün vermeden müvekkillerine kaliteli hizmet ayrıcalığını yaşatmıştır.

Yenilikçilik

Markanıbul.com, yurtiçinde ve yurtdışında sektöründeki bütün gelişmeleri günü gününe takip edip yenilikleri kendi bünyesine entegre etmeyi, özellikle gelişen ekonomik ve ticari ilişkilerden müvekkillerinin zarar görmemesi için onlarla birlikte hareket ederek yenilikçilik anlayışını onların hizmetine sunmaktadır.

Hemen Markanızı Seçerek Başlayın